"Рукодільний гурток"

Керівник: Гудзь Олена Миколаївна.

Графік роботи:

понеділок—15.15- 16.45

четвер — 15.15- 16.45

Члени гуртка: учні 5- 12 класів

/Files/photogallery/787/оьрссрп.jpg

Гурток «Рукодільний»

1 Сетнік Наталя – 10кл.

2 Мішура Вікторія – 10кл.

3 Левковська Марія – 10кл.

4 Ксенжук Тетяна – 9кл.

5 Постна Олена – 9кл.

6 Тисарчук Ганна – 9кл.

/Files/images/2014/P1170011.JPG

7Ремезовська Тетяна – 6кл.

8 Черниш Аліна – 7кл.

9 Чаплінська Діана – 6кл.

10 Социк Дарина – 3кл.

11 Социк Анастасія – 3кл.

___________________________________________________________________________

Спортивні секції з волейболу

/Files/photogallery/758/IMG_0005.JPG

На базі нашої школи працюють секції з волейболу ДЮСШ м. Житомира. Тренувальні навчання проводять досвідчені наставники заслужені тренери України Глабчук Василь Андрійович, Краснощоков Олександр Олександрович, які виховали цілу плеяду чемпіонів Європи, світу, переможців і призерів Дефлімпійських ігор.

Метою роботи секцій є сприяння правильному фізичному розвитку, підвищенню працездатності, розвитку спеціальних рухових навичок, вивченню основних елементів гри. Завдання екцій підготовка збірних команд школи для участі у всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» які традиційно проводяться в оздоровчому таборі «Артек».

Наші діти кожного року серед головних фаворитів на перемогу. Так в літку 2011 року юнаки посіли І місце, дівчата ІІ місце.
Гурток з футболу «Шкіряний м’яч»

/Files/photogallery/758/DSC03994(1).jpg

У школі створено спортивний гурток з футболу.Його метою є формування особистості, спрямоване на забезпечення необхідного рівня розвитку життєво важливих рухових навичок і фізичних якостей, здоров'я, виховання інтересу до виду спорту, популяризація футболу, підготовка учнів до участі в обласних змаганнях.

Заняття проводяться два рази на тиждень по півтори години згідно календарно-тематичного плану. В гуртку займається 20 учнів, на базі яких сформована збірна команда школи.

На протязі року традиційно проходять змагання на першість школи (жовтень), кубок школи (квітень). Чемпіонат області серед дітей-інвалідів проводить Інваспорт.

/Files/photogallery/758/P9110188.JPG
«Оркестр ударних інструментів»/Files/photogallery/809/аіуаіу.jpg

Вже більше 10 років в спецшколі-інтернаті діє гурток «Оркестр ударних інструментів», яким керує вихователь Сладковський Віктор Іванович. Під час занять учні навчаються володіти грою на ударних інструментах: ксилофоні, металофоні, барабані, бубні, трикутнику, брязкальцях, маракасах тощо.За допомогою занять у дітей з вадами слуху розвивається почуття ритму, збагачується словниковий запас, вони вчаться відтворювати мелодії, знайомляться з творчістю видатних композиторів. /Files/photogallery/809/аіаі.jpg

Неодноразові учасники та лауреати обласних оглядів та фестивалів – ансамбль «Там-тами»/Files/photogallery/809/іуаіф.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 522

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.