Свято останнього дзвінка

Звучать пісні про школу

Ведуча

Шановні гості, батьки, вчителі! Ми вітаємо вас на шкільному подвір’ї в час найкрасивішого, найочікуванішого шкільного свята – свята останнього дзвоника, закінчення чергового 2010 – 2011 навчального року.

За доброю традицією ми зібралися сьогодні дружною шкільною родиною, щоб відсвяткувати і радість наближення канікул і задоволення від зробленого за рік, і гордість за досягнуті успіхи і сум від розставання випускників зі школою.

Особливими будуть канікули для наших четверокласників. Адже вони закінчили перший етап навчання в школі, і після канікул будуть глибше пізнавати світ науки з іншими вчителями, але завжди з глибокою вдячністю згадуватимуть своїх перших вчителів Лідію Михайлівну та Лесю Володимирівну, вихователів Ніну Аврамівну, Людмилу Іванівну. Давайте привітаємо їх дружніми оплесками із закінченням початкової школи.

Хвилюються сьогодні і наші десятикласники. Сьогодні вони отримають свідоцтва про базову середню освіту і стануть перед вибором продовжувати навчання в школі чи йти в самостійне життя.

А для наших любих випускників, учнів 12 класу, це свято радісне і сумне, бо для них востаннє продзвенить шкільний дзвінок – і покличе у незвідані далі. Це свято присвячується їм, нашим вигадливим, талановитим, веселим і непосидючим випускникам. Це свято присвячується і вам, наші уважні, турботливі, терплячі і всепрощаючі, мудрі і безкорисливі, дорогі вчителі і вихователі, всі працівники школи. А також і вам, любі мами і тата, бабусі і дідусі, які терпляче долали всі труднощі разом зі своїми дітьми.

Дорогі випускники! Влийтеся востаннє в нашу шкільну родину, вслухайтеся в останні переливи дзвоника, збережіть у пам’яті ці неповторні хвилини прощання зі школою.

Сьогодні вас, як і багато років тому, коли ви були маленькими і несміливими, виведе на лінійку ваш класний керівник Ольга Ярославівна Тищенко.

Під звуки мелодії «Школьные годы» заходять випускники

Зустрічайте дружніми оплесками випускників 2011 року!

1. Андрощук Інну Анатоліївну

2. Букатко Яну Миколаївну

3. Волощука Сергія Олександровича

4. Друзюка Андрія Анатолійовича

5. Жижку Руслана Олександровича

6. Зайцева Олексія Григоровича

7. Козачок Катерину Вікторівну

8. Коновальчук Юлію Сергіївну

9. Олійника Вадими Андрійовича

10.Поліщука Сергія Олександровича

Ведуча

Шановні присутні!

В народі існує така прикмета. Якщо хтось стане на підкову, то обов’язково буде щасливим. Тому сьогодні вас, наші славні випускники, запрошуємо стати на підкову на початку вашого самостійного життя, щоб вам щастило завжди і в усьому.

(Випускники стають на підкову, намальовану на асфальті і на якій написано «На щастя»)

Ведуча

Урочиста лінійка, присвячена закінченню навчального року і Святу останнього дзвоника, оголошується відкритою.

(Звучить Гімн)

Ведуча

У нашій школі є давня традиція – покладати квіти до підніжжя пам’ятників воїнам, що загинули в кривавій битві минулої війни. Сьогодні це право надається учням 7 класу, які після закриття урочистої лінійки разом з вчителями пройдуть туди і дадуть клятву жити, вчитися і працювати, щоб не посоромити честь своєї школи.

Фонограма «Степом, степом…»

Ведуча

Дорогі друзі!

Сьогодні прозвучить для всіх вас останній шкільний дзвінок у цьому навчальному році. А зараз школа в радісному подиху весни і літа ніби притихла, щоб попрощатися з вами, провести на канікули, а потім знову зустріти 1 вересня здоровими, засмаглими, повними сил та енергії.

Дозвольте зачитати наказ про перевід та випуск учнів школи.

Н А К А З

Про перевід і випуск учнів школи

Ведуча

Сьогодні наші славні десятикласники отримали свідоцтва про здобуття базової середньої освіти.

Дорогі десятикласники!

Вітаємо вас із цією важливою подією у вашому житті. 10 років підряд збирав вас шкільний дзвінок під дахом цього великого, спільного нашого дому. Швидко плине час. Сьогодні ви прощаєтесь зі своїм дитинством. Ми бажаємо вам натхнення, любові та великого людського щастя, а також подальших успіхів у навчанні в 11-их, 12-их класах.

Слово надається учням 10 класу

1. Шановні вчителі, вихователі і всі працівники школи. Ми щиро вдячні вам за знання, виховання і турботу. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, терпіння вчити і виховувати нас. Ми вас любимо і поважаємо!

2. Уклін доземний від усіх дітей

Й подяка найщиріша,

Ви заслужили щонайкращих слів,

За наші роки наймиліші.

Ви дарували нам любов з маленьких літ,

Несли нам щиро серце на долоні.

Та ми не вилітаємо у свят,

А залишаємось навчатись в школі.

Під мелодію пісні « « десятикласники дарують вчителям квіти

Ведуча

10 прекрасних юнаків і дівчат, випускників нашої школи сьогодні на випускному вечорі отримають атестати зрілості. Неозорі далі відкрило перед ними життя. Тож нехай кожен день дарує їм шанс творити добро, зростати духовно і вірно служити своїй Батьківщині.

Останній дзвоник – це свято нашого шкільного урожаю, адже за рік ви пізнали багато нового, маєте нові досягнення. Учнями школи були підкорені певні вершини у різноманітних конкурсах: «Учень року», «Клас року», «Внутрішкільна спартакіада», «Фестиваль дитячої творчості», обласні змагання «Повір у себе» та багато, багато інших.

Волейбольна команда школи виборола почесне право взяти участь у Всеукраїнському змаганні з волейболу в «Артеці»

Дорогі діти! Кожен з вас неповторна особистість. Хтось є Чемпіоном України з волейболу, найкращий спортсмен, а хтось вміє гарно вишивати, інші мають неабиякі організаторські здібності, керують роботою учнівського комітету, хтось через свою старанність у навчанні є гордістю школи. Тому ми хочемо сьогодні вшанувати найкращих. Вже кілька років підряд в школі проводяться конкурси «кращий учень школи» та «Кращий клас року»

За рішенням учнівського та педагогічного колективів в рамках конкурсів визначені найкращі номінації:

1. В номінації «Гордість початкової школи» перемогу здобули:

ü учень підготовчого класу – Дейнека Богдан;

ü учень 2 класу – Соцький Віктор;

ü учень 2 класу – Бойко Вадим;

ü учень 3 класу – Ничипорук Тарас

2. Наступна номінація «Учень року». За результатами конкурсу найкращими учнями визнані:

ü учень 10-а класу – Гук Григорій;

ü учениця 6 класу – Черняєва Іванна;

ü учень 11-а класу – Ренькас Дмитро;

Давайте привітаємо їх дружніми оплесками!

3. В номінації «Клас року» вибирали найстаранніший, найактивніший, найдружніший клас школи. Серед 17 класних колективів найкращими визнано:

§ в початковій школі – учнів 2 класу. Привітаємо їх!

§ серед 5-12 класів найкращим класом є…10-а клас !

З перемогою вас!

Між спортсменами школи протягом навчального року проводились змагання з різних видів спорту на Кубок директора школи.

Найкращим спортивним класом школи, а отже переможцем в загальному заліку спортивно-масових заходів за Кубок директора школи визначено учнів____________класу. Для нагородження перехідним Кубком запрошуємо капітана команди.

Окреме слово хочеться сказати про учнів 12 класу, наших випускників. Серед них є активні учасники спортивних змагань, художньої самодіяльності. Це клас, який завжди брав участь в суспільно корисній праці, акціях милосердя, а на пам’ять про своє перебування в стінах рідної школи учні висадили 40 кущів троянд.

Минуть роки, а троянди завжди будуть нагадувати нам про вас, дорогі випускники.

За традицією випускників та учнів школи вітає директор школи – Любов Петрівна Васянович.

Ведуча

Дорогі випускники! Кожен учитель дорогий вам по своєму, але мабуть немає для вас найрідніших за першу вчительку – Людмилу Ігорівну Змієвську, перших вихователів – Ірину Вікторівну Сладковську,

класного керівника Ольгу Ярославівну Тищенко, вихователів, які працювали з вами в 5-12 класах – Геннадія Михайловича Кравчука, Людмилу Ігорівну Кравчук, Ігоря Миколайовича Ковтуна, Валентину Зигмундівну Вонсович

Минуть роки, але ви з глибокою вдячністю згадуватимете їх, бо вони навчили першої літери, першого слова, вміння розуміти прекрасне, палко любити свою Батьківщину.

З напутніми словами до вас звертається ваша вихователька Валентина Зигмундівна Вонсович.

Ведуча

дорогі випускники! Дванадцять незабутніх років ви провели у дружній шкільній родині. І щодня, щохвилини за вашими успіхами у навчанні стежили добрі материнські очі, а у скрутних ситуаціях допомагали мудрі татові поради.

Слово від батьків надається мамі ________________________________

Ведуча

Сьогодні, як ніколи, вам, дорогі випускники, дуже хотілося б заглянути в роки, коли ви були маленькими, чарівними першокласниками. Дитинство – безтурботна країна. Кожному з нас доводиться бувати в ній лише один раз. Згодом стежинка до цієї країни заростає дорослими турботами та проблемами.

І скільки б ми не шукали цю країну на карті – даремно. Лише приємні, щемливі спогади та мрії мають здатність повернути нас у дитинство. Сьогодні до вас завітали нинішні господарі країни дитинства. Надаємо їм слово.

1 Дорогі випускники!

Ще сьогодні школярі ви,

Ще сьогодні ми вам рівні,

Ми із вами ще на ти

2.Ну а років через п’ять –

Ви солідні, ви в роботі,

І тоді вас називать

Треба буде дяді й тьоті

3.Вам бажаємо сьогодні

Мрій і прагнень благородних!

Хай серця не постаріють,

І хай скроні не сивіють

4.Не товстійте, не бурчіть

Нас хорошому навчіть!

Не забудьте нас ніколи

І навідуйтесь до школи

1. Ми від щирого серця бажаємо вам добра і на згадку про свято останнього для вас дзвінка, даруємо вам ось ці дзвіночки. Бережіть їх як пам’ять про світле дитинство!

(Молодші учні школи прикріплюють випускникам дзвіночки)

Пісня Белые голуби» (Черняєва Іванка)

Ведуча

Дорогі випускники!

Подає в прозорій тиші школа

Вам свої останні позивні

І на серці терпко, як ніколи,

Ви ще учні, і водночас ні.

Хай же буде світлим це прощання,

Легким і веселим буде сміх.

Хай здійсняться щирі побажання!

З святом ми вітаємо усіх!

А зараз най хвилюючий момент нашого свята. Слово випускникам.

Слова подяки від випускників

Пісня «Прощавай рідна школа моя» - Катя Козачок

Випускники випускають у небо повітряні кульки і дарують

вчителям квіти

Ведуча

Ну от і все. Ми прощаємось з вами, любі випускники. Для вас розпочинається довге і цікаве людське життя. Із безлічі доріг виберіть свою та йдіть сміливо.

Дорогі випускники! Яким буде ваш життєвий шлях, залежить від вас самих. Будемо сподіватися, що для кожного він буде щасливим. Ідіть в життя так легко і сміливо як ці повітряні кульки. Нехай вони понесуть у незвідане майбутнє часточку ваших мрій, які обов’язково здійсняться.

Ведуча

І хай дзвенить дзвінок останній

У нім мелодія прощальна

У нім минуле незабутнє

І світле радісне майбутнє

Зараз пролунає останній дзвінок 2010-2011 навчального року. А продзвенить він у руках маленької школярки і випускника

Разом з ним пролунають голосочки дев’яти маленьких дзвіночків, дзвонитимуть золотавим кольором: кольором сонця, світла. Хай життя ваше буде світле, повне достатку і творчого злету.

Випускник з ученицею підг. класу подають останній дзвінок

Ведуча

Дорогі випускники! Нехай рідна школа залишається для вас тим промінчиком любові і добра, який вказує як іти, щоб не збочити. Хай вічно залишиться у вашій пам’яті наша Березівка, село вашого дитинства. Не забувайте, що вчились ви для того, щоб розум і серце віддати людям. В добру путь випускники!

А всім учням школи ми бажаємо гарного відпочинку під час літніх канікул. Перемог шкільній збірній з волейболу в «Артеку». Ми чекаємо всіх 1 вересня в стінах рідної школи.

Свято останнього дзвоника оголошується закритим.

Звучить Гімн

Ведуча

Учні та їхні батьки запрошуються у класи, семикласники йдуть до могили воїнів, що загинули під час Великої вітчизняної війни.

Звучать пісні про школу

Дорогі вчителі, вихователі, всі працівники школи!

Сьогодні в цей день ми вклоняємось вам за щирість і теплоту, за цікаві уроки і душевну розмову. Прийміть від на сердечні вітання і низький уклін.

2. Дорогі випускники!

Ще сьогодні школярі ви,

Ще сьогодні ми вам рівні,

Ми із вами ще на ти

3. Ну а років через п’ять –

Ви солідні, ви в роботі,

І тоді вас називать

Треба буде дяді й тьоті

4. Вам бажаємо сьогодні

Мрій і прагнень благородних!

Хай серця не постаріють,

І хай скроні не сивіють

5. Не товстійте, не бурчіть

Нас хорошому навчіть!

Не забудьте нас ніколи

І навідуйтесь до школи

Ми сьогодні одягли

Одяг наш найкращий,

Хочем з святом привітати

Випускників наших

Як ми заздримо вам всім

Ви такі великі!

Навіть вчитель за чуби

Вже не зможе смикать

А дівчата! Що за стан!

Топ-моделі просто!

От і нам би дорости

До такого зрост

А у хлопців – строгий вид

Українці нові!

І коли вже станем ми

Теж такі здорові?

Ви немало довгих\ літ

Різного учились

Стільки знаєте всього!

Нам таке й не снилось

Тож нехай вам всім щастить

На дорогах ваших!

Хай піде на користь вам

Шкільна наша каша!

Сонце промені свої розсипало,

Кожен з них вам мерехтить

Ви летіти в життя покликані,

Вам під сонцем цим жить

Ви гніздо своє покидаєте,

Дружну нашу шкільну сім’ю.

Полетіти до мрії маєте

В самостійну п’янку весну

Ніби лебеді, покружляєте

Ви над рідним своїм гніздом

До побачення! Відлітаєте,

Відлітаєте всі гуртом.

Ми від щирого серця бажаємо вам добра і на згадку про свято останнього для вас дзвінка, даруємо вам ось ці дзвіночки. Бережіть їх як пам’ять про світле дитинство!

1 Дорогі випускники!

Ще сьогодні школярі ви,

Ще сьогодні ми вам рівні,

Ми із вами ще на ти

2.Ну а років через п’ять –

Ви солідні, ви в роботі,

І тоді вас називать

Треба буде дяді й тьоті

3.Вам бажаємо сьогодні

Мрій і прагнень благородних!

Хай серця не постаріють,

І хай скроні не сивіють

4.Не товстійте, не бурчіть

Нас хорошому навчіть!

Не забудьте нас ніколи

І навідуйтесь до школи

6. Ми від щирого серця бажаємо вам добра і на згадку про свято останнього для вас дзвінка, даруємо вам ось ці дзвіночки. Бережіть їх як пам’ять про світле дитинство!

Слова подяки вчителям

Чарівний ранок, весняна пора

І тисячі доріг ведуть до школи.

А тут дитинство, тут навчання, гра

І радість вирувала скрізь навколо.

Промчали роки, як весняний цвіт.

Уже дорослі стали наші діти.

І тисячі доріг їх кличуть в світ

І їм майбутнє, наче сонце світить.

Ще лише крок, всього єдиний крок

І вилетять з гніздечка пташенята.

Зайдуть всі на прощальний свій урок,

Відчують дух цього шкільного свята

І полетять в широкий дивосвіт.

А ми за кожного з них будемо молитись.

Вже їм сьогодні по сімнадцять літ

Й ніщо в житті не може повторитись.

У небо зринуть діти на крилі

І школа сумуватиме за ними.

Залишаться у школі вчителі,

Що стали рідними для них й близькими.

Бо всі роки вели за руки їх,

Виховували, пестили, учили.

І щиро линув тут дитячий сміх,

А в пташеняток виростали крила.

Спасибі вам, шановні вчителі,

За ту любов, турботу й піклування,

Що йшли від вас, як сила від землі,

За світлі роки мудрого навчання.

Уклін доземний від усіх батьків

Й подяка найщиріша, добра, світла.

Ви заслужили щонайкращих слів,

Бо наший діток ви вели до світла.

І дарували їм любов з маленьких літ,

Несли їм щиро серце на долоні.

Щасливі діти вилітають в світ,

В учителів шкільних сивіють скроні…

Кiлькiсть переглядiв: 318

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.