У Центрі з 7 по 20 грудня 2017р. проводились олімпіади з навчальних предметів
З метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу здібних дітей з особливими потребами, підготовки старшокласників до Всеукраїнського конкурсу «Ерудит» у Центрі з 7 по 20 грудня 2017р. проводились олімпіади з навчальних предметів.
Олімпіада з математики
Так 6 грудня олімпіада з математики виявила переможців:
І місце: Цимовський Д. (6 клас), Патюк С. (9 клас), Черниш А. (11 клас), Зелюнко М. (5 клас);
ІІ місце: Лісков А. (6 клас), Чупілко Д. (7 клас), Савчук А. (9 клас), Бойко В. (9 клас), Максимович М. (11 клас), Шевченко О. (5 клас), Крайник М. (8-А клас);
ІІІ місце: Коберник В. (6 клас), Красножон О. (10 клас), Федонюк Я. (12 клас), Шишкін О. (8-Б клас).
Олімпіада з біології
7 грудня відбулась олімпіада з біології серед учнів 6-12 класів.
Найкращий абсолютний результат показав наймолодший учасник Цимовський Д. (6 клас), який набрав 10 залікових балів.
ІІ місце – Дятел О. (12 клас),
ІІІ місце - Бойко В. (9 клас),
ІV місце - Крайник М. (8-А клас).
Олімпіади з історії та правознавства
З метою підтримки та розвитку творчого потенціалу здібних дітей 8, 11 та 12 грудня в Центрі відбулися олімпіади з історії та правознавства.
Результати олімпіади з історії у 5-12 класах:
І місце – Крайник Михайло (8 клас), Максимович Михайло (11 клас).
ІІ місце – Чупілко Денис (7 клас), Дятел Олександр (12 клас).
ІІІ місце – Одинецька Анастасія (8-А клас), Ничипорук Тарас (10 клас).
Результати олімпіади з правознавства (9-12 класи):
І місце – Максимович Михайло (11 клас).
ІІ місце – Патюк Світлана (9 клас).
ІІІ місце – Дятел Олександр (12 клас).
Олімпіада з української мови
14 грудня 2017р. в Центрі пройшла шкільна олімпіада з української мови "Рідна мова - життя духовного основа".
В олімпіаді взяли участь 16 учнів 5-12 класів.
Переможцями стали:
І місце: Цимовський Д (6 клас), Крайник М. (8-А клас), Дятел О. (12 клас);
ІІ місце: Заплотинська К. (6 клас), Смоляр Д. (8-А клас), Марчук О. (10 клас);
ІІІ місце: Чупілко Д. (7 клас), Одинецька Н. (8-А клас), Бойко В. (9 клас), Красножон О. (10 клас).
Олімпіада із зарубіжної літератури
19 грудня відбулась олімпіада із зарубіжної літератури «Безмежний світ літератури зарубіжжя», в якій взяли участь 15 учнів 5-12 класів.
Результати олімпіади:
І місце – Денис Цимовський (6 клас), Михайло Максимович (11 клас);
ІІ місце – Оксана Марчук (10 клас);
ІІІ місце – Андрій Лісков (6 клас), Олександр Дятел ( 12 клас);
ІV місце – Денис Чупілко (7 клас), Дмитро Чупілко (7 клас).
Коментарi