Повернутися до звичайного режиму

У Центрі з 7 по 20 грудня 2017р. проводились олімпіади з навчальних предметів

З метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу здібних дітей з особливими потребами, підготовки старшокласників до Всеукраїнського конкурсу «Ерудит» у Центрі з 7 по 20 грудня 2017р. проводились олімпіади з навчальних предметів.


Олімпіада з математики

Так 6 грудня олімпіада з математики виявила переможців:

І місце: Цимовський Д. (6 клас), Патюк С. (9 клас), Черниш А. (11 клас), Зелюнко М. (5 клас);

ІІ місце: Лісков А. (6 клас), Чупілко Д. (7 клас), Савчук А. (9 клас), Бойко В. (9 клас), Максимович М. (11 клас), Шевченко О. (5 клас), Крайник М. (8-А клас);

ІІІ місце: Коберник В. (6 клас), Красножон О. (10 клас), Федонюк Я. (12 клас), Шишкін О. (8-Б клас).

/Files/images/IMG_20171206_100552.jpg/Files/images/IMG_20171206_100635.jpg/Files/images/IMG_20171206_104402.jpg


Олімпіада з біології

7 грудня відбулась олімпіада з біології серед учнів 6-12 класів.

Найкращий абсолютний результат показав наймолодший учасник Цимовський Д. (6 клас), який набрав 10 залікових балів.

ІІ місце – Дятел О. (12 клас),

ІІІ місце - Бойко В. (9 клас),

ІV місце - Крайник М. (8-А клас).

/Files/images/WP_20171207_09_44_23_Pro.jpg/Files/images/WP_20171207_09_42_04_Pro.jpg/Files/images/WP_20171207_09_42_16_Pro.jpg/Files/images/WP_20171207_09_44_36_Pro.jpg/Files/images/WP_20171207_10_11_16_Pro.jpg


Олімпіади з історії та правознавства

З метою підтримки та розвитку творчого потенціалу здібних дітей 8, 11 та 12 грудня в Центрі відбулися олімпіади з історії та правознавства.

Результати олімпіади з історії у 5-12 класах:

І місце – Крайник Михайло (8 клас), Максимович Михайло (11 клас).

ІІ місце – Чупілко Денис (7 клас), Дятел Олександр (12 клас).

ІІІ місце – Одинецька Анастасія (8-А клас), Ничипорук Тарас (10 клас).

Результати олімпіади з правознавства (9-12 класи):

І місце – Максимович Михайло (11 клас).

ІІ місце – Патюк Світлана (9 клас).

ІІІ місце – Дятел Олександр (12 клас).

/Files/images/20171211_134718.jpg/Files/images/20171211_134911.jpg/Files/images/20171211_135115.jpg/Files/images/20171211_135143.jpg/Files/images/20171211_140510.jpg


Олімпіада з української мови

14 грудня 2017р. в Центрі пройшла шкільна олімпіада з української мови "Рідна мова - життя духовного основа".

В олімпіаді взяли участь 16 учнів 5-12 класів.

Переможцями стали:

І місце: Цимовський Д (6 клас), Крайник М. (8-А клас), Дятел О. (12 клас);

ІІ місце: Заплотинська К. (6 клас), Смоляр Д. (8-А клас), Марчук О. (10 клас);

ІІІ місце: Чупілко Д. (7 клас), Одинецька Н. (8-А клас), Бойко В. (9 клас), Красножон О. (10 клас).

/Files/images/IMG_9555.JPG/Files/images/IMG_9567.JPG/Files/images/IMG_9585.JPG/Files/images/IMG_9588.JPG/Files/images/IMG_9576.JPG


Олімпіада із зарубіжної літератури

19 грудня відбулась олімпіада із зарубіжної літератури «Безмежний світ літератури зарубіжжя», в якій взяли участь 15 учнів 5-12 класів.

Результати олімпіади:

І місцеДенис Цимовський (6 клас), Михайло Максимович (11 клас);

ІІ місцеОксана Марчук (10 клас);

ІІІ місцеАндрій Лісков (6 клас), Олександр Дятел ( 12 клас);

ІV місцеДенис Чупілко (7 клас), Дмитро Чупілко (7 клас).

/Files/images/Олімпіада із зарубіжної літератури (1).JPG/Files/images/Олімпіада із зарубіжної літератури (2).JPG/Files/images/Олімпіада із зарубіжної літератури (3).JPG/Files/images/Олімпіада із зарубіжної літератури (4).JPG

Вітаємо всіх призерів олімпіади та дякуємо всім учням за участь!

Кiлькiсть переглядiв: 143

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.