З 3 по 7 грудня 2018 року в Березівському навчально-реабілітаційному центрі пройшов тиждень англійської мови та зарубіжної літератури «Стежками англійських письменників»

З 3 по 7 грудня 2018 року в Березівському навчально-реабілітаційному центрі пройшов тиждень англійської мови тазарубіжної літератури «Стежками англійських письменників».

Під час проведення предметного тижня учні 5-12 класів взяли активну участь у виставці «Видатні англійські письменники», метою якої було інформування про життєвий та творчий шлях письменників, які зробили значний вклад в історію письменства зарубіжжя та прославились на весь світ.

Цікавою, пізнавальною для учнів 6-7 класів стала віртуальна екскурсія «Лондон – рідне місто Байрона», під час якої діти більше дізналися про особистість Байрона та столицю Великобританії. Сподобалися школярам інформаційні п'ятихвилинки «8 причин вчити англійську мову».

Виставка «Англійські письменники – дітям» дала можливість школярам пригадати сторінки улюблених творів «Аліса в Країні Див» і «Різдвяна пісня в прозі» та дізнатись про них багато цікавої інформації.

На завершення предметного тижня учні поринули у світ «Цікавої англійської», а також проявили свою кмітливість й швидкість у грі «Знайди слова».


Галерея "Тиждень англійської мови та зарубіжної літератури «Стежками англійських письменників»"

Кiлькiсть переглядiв: 42

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.