14 грудня на базі Березівського навчально-реабілітаційного центру під егідою Житомирського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» пройшов щорічний турнір з волейболу.

14 грудня на базі Березівського навчально-реабілітаційного центру під егідою Житомирського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» пройшов щорічний турнір з волейболу за першість у відкритому чемпіонаті Житомирської області присвяченому пам’яті багаторічного керівника «Інваспорту» (в Житомирській області), Заслуженого тренера України Володимира Тейзе.

Участь в ньому взяли три команди: збірна команда «ветеранів» з волейболу (м. Житомир), команда ЖОДЮШІ — «Інваспорт», до складу якої увійшли колишні випускники Березівського НРЦ і, власне, нинішня команда Центру, яка, до речі, цього року вкотре підтвердила своє лідерство, взявши першість на Чемпіонаті України в своїй віковій категорії — U-19.

Учасники викладалися на повну та отримали масу адреналіну в боротьбі за перемогу, а вболівальники наповнилися шквалом позитивних емоцій.

Головним суддею змагань виступив колишній вчитель фізкультури, а нині найкращий друг Центру — Василь Глабчук, йому в поміч були вчителі фізкультури НРЦ Олександр Краснощоков та Володимир Свінціцький.

Тож, під час тривалих поєдинків цьогорічних змагань, у загальному підсумку перемогу, а, відповідно, і кубок Тейзе – 2019 здобула команда «Інваспорт», обігравши у фіналі команду «ветеранів», а бронзові медалі дісталися учням Березівського НРЦ.

Школа пишається своїми вихованцями та випускниками. Хочеться вірити, що юні спортсмени нашого закладу завжди будуть високо тримати український прапор перемоги і ще не один раз лунатиме на честь нашої держави Гімн України!


Галерея "Щорічний турнір з волейболу за першість у відкритому чемпіонаті Житомирської області"

Кiлькiсть переглядiв: 66

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.