З 02 по 09 березня 2020 року вихованці Березівського НРЦ змагалися у цікавій боротьбі між учасниками ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ШАШОК-64 серед спортсменів з порушеннями слуху.

ПІДСУМКИ ЧЕМПІОНАТУ КРАЇНИ З ШАШОК-64 – 2020 РОКУ!!!

На приємно емоційній ноті Житомирський регіональний центр «ІНВАСПОРТ» завершив чемпіонат країни з шашок-64!

З 02 по 09 березня 2020 року, протягом 7 днів, у місті Житомирі велася цікава боротьба між учасниками ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ШАШОК-64 серед спортсменів з порушеннями слуху. Причому дані змагання були розділені на два чемпіонати серед дорослих з класичної та блискавичної гри та молоді віком 1997 р.н і молодші, класична гра.

Результати змагань серед дорослих:

КЛАСИЧНА ГРА

Чоловіки:

І місце - Охотський Олександр (Полтавська обл.) - 16 очок із 18 можливих.

ІІ місце - Верещака Юрій (Полтавська обл.) - 15 очок із 18.

ІІІ місце - Антоньєв Володимир (м.Київ) - 13 очок із 18.

Жінки:

І місце - Зануда Олена (Харківська обл.) - 12 очок із 14 можливих

ІІ місце - Одарченко Наталія (Полтавська обл.) - 11 очок із 14.

ІІІ місце - Лапта Ірина (Вінницька обл.) - 9 очок із 14.

БЛИСКАВИЧНА ГРА

Чоловіки:

І місце - Верещака Юрій (Полтавська обл.) - 16 очок із 18 можливих

ІІ місце - Онищенко Віктор (Черкаська обл.) - 14 очок із 18.

ІІІ місце - Охотський Олександр (Полтавська обл.) - 12 очок із 18.

Жінки:

І місце - Зануда Олена (Харківська обл.) - 13 очок із 14 можливих

ІІ місце - Одарченко Наталія (Полтавська обл.) - 10 очок із 14.

Результати змагань серед молоді віком 1997 р.н і молодші:

Юніори:

І місце - Хом`як Назар (Тернопільська обл.) - 17 очок із 18 можливих

ІІ місце - Шамшур Сергій (Полтавська обл.) - 12 очок із 18.

ІІІ місце - Паньків Ростислав (Тернопільська обл.) - 12 очок із 18.

І місце - Хом`як Назар (Тернопільська обл.) - 16 очок із 18 можливих

ІІ місце - Виговський Владислав (Хмельницька обл.) - 14 очок із 18.

ІІІ місце - Джима Денис (Чернігівська обл.) - 10 очок із 18.

Юніорки:

ІІ місце - Бойко Дар'я (Дніпропетровська обл.) – 10 очок із 14

ІІІ місце - Джима Юлія (Чернігівська обл.) – 8 очок із 14

В цілому у змаганнях прийняло участь 71 спортсмен із 16 регіонів України та міста Києва, із них 2 МСУМК, 1-н ЗМСУ та 2 МСУ, серед них 3 чемпіони світу та 5 чемпіонів Європи.

Житомирську область представляли 8 спортсменів, 4-ро спортсменів серед дорослих (Житомирська обласна спортивна федерація глухих, Житомирська обласна організація УТОГ) та 4-ро спортсменів з молоді з Березівського навчально-реабілітаційного центру та Житомирської спецшколи-інтернату №2.

У блискавичній грі наші житомирські спортсмени дуже добре проявили себе. Так серед доросли ЦИМБАЛ Микола зайняв 11 місце серед 29 учасників змагань, ДЖУНЬ Галина 6 місце серед 13 учасниць.

СЕРЕД МОЛОДІ Савчук Альона 5 місце, Бойко Марія 9 місце серед 11 спортсменів, Шпирко Максим та Янчук Денис зайняли 9 і 10 місця відповідно серед юніорів.

У класичній грі,яка тривала 6 днів або 7 турів серед жінок та дівчат, та 9 турів серед чоловіків та хлопців наша спортсмени збірної команди Житомирського регіону з шашок посіли наступні місця в особистому заліку:

СЕРЕД ДОРОСЛИХ: ЦИМБАЛ Микола та ПОПРОЦЬКИЙ Олександр посіли 16 та 26 місця із 30 шашистів чоловіків з 17 регіонів нашої України. ДЖУНЬ Галина та ЛУЧИЦЬКА Майя 7 та 14 місця серед жінок.

СЕРЕД МОЛОДІ найбільш близької до медалі чемпіонату країни була БОЙКО Марія, яка набрала 9 очок із 14 можливих, як і її попередниця Свинаренко Валерія, однак за медіанним коефіцієнтом Солкофа наша Марійка зайняла почесне 4 місце, але ж яке досягнення і який потужний резерв має наша Житомирська область. САВЧУК Альона серед юніорок зайняла – 7 місце.

Серед юніорів набравшись досвіду блискавичної гри, наші спортсмени ЯНЧУК Денис (9 очок) та ШПИРКО Максим (4 очки.) у класичній грі посіли 6 а 9 місця відповідно.

Це дуже чудовий результат нашої Житомирської команди, і не дивлячись на місця, досвід гри з іменитими спортсменами, тей азарт до гри у шашки, які отримали житомирські спортсмени за час проведення чемпіонату, зі слів наших спортсменів, - «важко передати тей піднесений настрій з яким щодня спортсмени приходили на черговий тур, адже це емоції, дійсно азарт, дружнє спілкування, і з ейфорієї будуть згадувати дані змагання та готові почати серйозно займатись», і маємо надію, що це їм дасть поштовх до активних занять, розвитку, а Центр Інваспорт, зі своєї сторони, зробить все можливе, щоб підтримати Вас на шляху до успіхів та перемог!!!