Сьогодні в нашій школі відбувся відкритий інтегрований урок з англійської мови та історії «Cinema and films. Історія кіно» (вчителі Серветник А. М. та Лісакович Н. В.).

Сьогодні в нашій школі відбувся відкритий інтегрований урок з англійської мови та історії «Cinema and films. Історія кіно» (вчителі Серветник А. М. та Лісакович Н. В.).

Учні 10 класу отримали чудову можливість «прокачати» свою англійську. Вони з гордістю демонстрували свої вміння читати, говорити, писати,спілкуватися іноземною мовою. У невимушеній доброзичливій атмосфері час злетів за мить. Приємним бонусом для дітей стала можливість побувати на прем’єрі власноруч створеного фільму «Cinema history», де учні самостійно жестовою мовою висвітлювали сторінки розвитку світового кіномистецтва. Особливими акцентами фільму стало знайомство з винахідниками та акторами з порушеннями слуху. Це вмотивувало учнів поглиблювати свої знання, працювати, не здаватися і, зрештою, досягати власних вершин.

/Files/images/vdkritiy_ntegrovaniy_urok_z_anglysko_movi_ta_stor_Cinema_and_films_storya_kno_vchitel_servetnik_a_m_ta_lsakovich_n_v/зображення_viber_2021-01-21_20-32-21.jpg /Files/images/vdkritiy_ntegrovaniy_urok_z_anglysko_movi_ta_stor_Cinema_and_films_storya_kno_vchitel_servetnik_a_m_ta_lsakovich_n_v/зображення_viber_2021-01-21_20-35-28.jpg /Files/images/vdkritiy_ntegrovaniy_urok_z_anglysko_movi_ta_stor_Cinema_and_films_storya_kno_vchitel_servetnik_a_m_ta_lsakovich_n_v/зображення_viber_2021-01-21_20-37-43.jpg /Files/images/vdkritiy_ntegrovaniy_urok_z_anglysko_movi_ta_stor_Cinema_and_films_storya_kno_vchitel_servetnik_a_m_ta_lsakovich_n_v/зображення_viber_2021-01-21_20-40-29.jpg /Files/images/vdkritiy_ntegrovaniy_urok_z_anglysko_movi_ta_stor_Cinema_and_films_storya_kno_vchitel_servetnik_a_m_ta_lsakovich_n_v/зображення_viber_2021-01-21_20-41-41.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 53

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.