Рукодільний гурток


Керівник – Гудзь Олена Миколаївна


/Files/images/гр1.jpg/Files/images/гр2.jpg


Робота «Рукодільного» гуртка ґрунтується на принципах: доступності, поступового розширення й ускладнення матеріалу, єдності виховання та навчання. Гудзь Олена Миколаївна залучає дітей до творчості, підвищує пізнавальну активність, розвиває їхні інтереси, допитливість, творчі здібності, навички.

/Files/images/гр3.jpg/Files/images/гр4.jpg

На заняттях використовує різноманітні методи навчання: словесні, наочні, практичні. Навчальний процес проходить в ігровій формі: конкурси, заняття-змагання, майстер-класи. Застосовує інтерактивні методи, релаксаційні вправи, створює ситуації довіри для позитивного настрою у дітей, адже такі емоції є запорукою не тільки ефективності навчально-виховного процесу, а й сприяють формуванню особистості, оскільки тільки те, що емоційно пережите дитиною, стає її ціннісно-смисловим надбанням, запам’ятовується назавжди.

До складу гуртка входять діти з різних класів, тому керівник гуртка приділяє велику увагу згуртуванню дитячого колективу, створенню позитивного морально-психологічного клімату, адаптації кожної дитини в новому колективі.

/Files/images/гр5.jpg/Files/images/гр6.jpg

Під час навчання в гуртку діти знайомляться з вишивкою, як одним із видів українського народного мистецтва, вчаться працювати з різними матеріалами та інструментами. У процесі навчання вони набували практичних навиків у виготовленні шаблонів, читанні схем, підборі типу та кольору ниток, тканин та інших матеріалів, виготовленні й оздобленні вишитих виробів. Особливий акцент у навчанні Олена Миколаївна робить на відродження українських традицій, повагу до рідної батьківщини, традицій свого народу, вмінню помічати й розуміти прекрасне, цінувати його, створювати вироби своїми руками. У гуртку діти мають можливість створити чудові вироби, які чарують своєю красою та оригінальністю.

/Files/images/гр7.jpg/Files/images/гр8.jpg/Files/images/гр9.jpg/Files/images/гр10.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 229

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.