Працевлаштування випускників 2013 р.

Березівського навчально-реабілітаційного центру Житомирської обласної ради

12 клас
1. Гук Григорій Олександрович Національний педагогічний університет ім.М.Драгоманова. Інститут корекційної педагогіки та психології
2. Гончарук Олександр Вікторович Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». Вінницький соціально-економічний інститут
3. Марцинковський Віктор Олександрович Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». Вінницький соціально-економічний інститут
4. Король Владислав Русланович Трудовлаштований на приватній фірмі с.Краківщина Брусилівського району
5. Коршікова Віра Анатоліївна Грицівське вище професійне училище №19 Хмельницька обл., Шепетівський р-н.
6. Мариніна Олександра Василівна Грицівське вище професійне училище №19 Хмельницька обл., Шепетівський р-н.
7. Міняйло Олег Дмитрович Житомирський технологічний коледж
8. Баранчук Олена Петрівна Житомирський технологічний коледж
9. Кравчук Анна Василівна Житомирський технологічний коледж
10. Омельковець Дем”ян Володимирович Житомирський технологічний коледж
11. Сухий Юрій Валерійович Житомирський технологічний коледж
12. Келдієв Аллі Аскарович Житомирський технологічний коледж
13. Домбровська Валентина Олегівна Житомирське вище професійне училище-інтернат
14. Зашко Роман Миколайович Житомирське вище професійне училище-інтернат
10 клас
15. Помінчук Магдалина Олександрівна Житомирський технологічний коледж
16. Волощук Роман Віталійович Житомирський технологічний коледж
17. Кідісюк Максим Миколайович Житомирський технологічний коледж
18. Юхимчук Володимир Михайлович Рівненська обл., м.Корець ВПТУ №24
19. Багінський Владислав Леонідович Київська загальноосвітня спеціальна школа-інтернат І-ІІІ ст. №18
20. Грасюк Олександр Петрович Житомирське вище професійне училище-інтернат
21. Лоєщук Сергій Володимирович Житомирське вище професійне училище-інтернат
22. Каменчук Альона Олексіївна в дородовій відпустці
№ п/п Прізвище, ім "я / Назва закдладу
1. Андрощук Інна Анатоліївна Житомирське вище професійне училище-інтернат
2. Букатко Яна Миколаївна Житомирське вище професійне училище-інтернат
з. Волощук Сергій Олександрович Житомирське вище професійне училище-інтернат
4. Друзюк Андрій Анатолійович Соснівський професійний ліцей (столяр-паркетник); Рівненська обл., Березнянський р-н, смт.Соснівка
5 Зайцев Олексій Григорович Дніпропетровська національна металургійна академія, факультет "комп'ютерні науки"
6 Жижка Руслан Олександрович Полтавське професійне училище (плиточник)
7 Козачок Катерина Вікторівна Київський педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова, факультет "сурдопедагогіка і дошкільне виховання" (заочно); Житомирське вище професійне училище-інтернат
8. Коновальчук Юлія Сергіївна Житомирське вище професійне училище-інтернат
9. Олійник Вадим Андрійович Житомирське вище професійне училище-інтернат
10. Полішук Сергій Олександрович Київський політехнічний інститут
11. Сокірка Олександра Сергіївна Київський коледж легкої промисловості

Працевлаштування випускників 2010р.Березівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів для дітей зі зниженим слухом

№ п/п Прізвище, ім"я Назва закдладу
1. Арент Ігор Вікторович Житомирське вище професійне училище- інтернат
2. Войтевич Андрій Сергійович Житомирське вище професійне училище- інтернат
3. Горай Максим Сергійович Житомирське вище професійне училище- інтернат
4. Голяченко Олена Сергіївна Житомирське вище професійне училище- інтернат
5. Кушнір Марія Віталіївна Житомирське вище професійне училище- інтернат
6. Ульченко Олексій Борисович Житомирський технологічний коледж
7. Соколюк Іван Іванович Житомирський технологічний коледж
8. Стрельченко Дмитро Олександрович Київський політехнічний інститут
9. Хомич Олександр Едуардович Київський політехнічний інститут

Працевлаштування випускників 2009 р. Березівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів для дітей зі зниженим слухом

№ п/п Прізвище, ім "я Клас Назва закдладу
1. Бондар Ольга Василівна 12 Житомирське вище професійне училище- інтернат, кухар
2. Петренко Павло Петрович 12 Житомирський технологічний коледж
3. Стафійчук Катерина Леонідівна 12 м.Житомир УВП УТОГ, швея
4. Чернишук Олександр Петрович 12 Житомирський технологічний коледж
5. Шевчук Михайло Миколайович 12 Житомирський інститут медсестринства
6. Шиманський Роман Вікторович 12 Житомирський технологічний коледж
7 Пальчинський Юрій Ігорович 10 Житомирський технологічний коледж

Працевлаштування випускників 2008 р. Березівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст.

№ п/п Прізвище, ім"я Назва закдладу
12 клас
1. Волощук Геннадій Дрогобицьке меблеве підприємство УТОГ, столяр
2. Жидецька Вікторія Житомирське вище професійне училище- інтернат, кухар
3. Іванська Олена Житомирське вище професійне училище- інтернат, кухар
4. Климчук Любов Житомирське вище професійне училище- інтернат, кухар
5. Копач Ольга Київський університет технологій та дизайну
6. Манько Марина Київський університет технологій та дизайну
7. Новохижко Олена Працевлаштована, приватний бізнес м.Козятин Вінницька обл.
8. Фурсович Дмитро Київський політехнічний інститут
9. Васькевич Олександр Житомирське вище професійне училище- інтернат, кухар
10. Зубрицький Андрій Київський політехнічний інститут
11. Корчаківська Ольга Житомирський інститут медсестринства
12. Кузьменко Дмитро Житомирський інститут медсестринства
13. Мосійчук Ірина Київський технікум легкої промисловості
14. Хекало Ольга Дніпропетровське УВП УТОГ
15. Холостякова Наталія Житомирське вище професійне училище- інтернат, кухар
16. Яцик Анатолій Київське вище професійне училище № 26, столяр-будівельник
17. Сущик Ігор Одеське УВП УТОГ, робітник
18. Білявський Руслан (після 10 кл.) Дрогобицьке меблеве підприємство УТОГ, столяр
19. Генсоровський Артем (після 10 кл.) Київське вище професійне училище № 26, лицювальник-плиточник

ІНФОРМАЦІЯ про працевлаштування випускників 2007 р. Берегівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату 1-ІII ст. для дітей зі зниженим слухом

№ п/п Прізвище, їм "я, по батькові Назва закдладу
1. Бобровник Світлана Володимирівна Житомирський технічний ліцей, комп'ютерний набір
2. Герман Ганна Станіславівна -
3. Дрьомов Сергій Сергійович Житомирський інститут медсестринства
4. Загородній Ігор Валерійович -
5. Галай Олександр Олександрович Український національний технічний університет м.Київ
6. Чернецький Вадим Іванович м.Рівне УВП УТОГ, столяр


Кiлькiсть переглядiв: 2033

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.