Працевлаштування випускників 2017 р.

КЗ «Березівський навчально-реабілітаційний центр»
Житомирської обласної ради

№ п/п ПІП Назва закладу
1. Ксенжук Тетяна Леонідівна Житомирське вище професійне училище-інтернат
2. Постна Олена Сергіївна Житомирське вище професійне училище-інтернат
3. Артемчук Артем Сергійович Житомирське вище професійне училище-інтернат
4. Вдовенко Андрій Анатолійович Київський коледж легкої промисловості

Працевлаштування випускників 2016 р.

№ п/п ПІП Назва закладу
1. Головня Віталій Вікторович Житомирське вище професійне училище-інтернат
2. Лисенко Володимир Валерійович Житомирський технологічний коледж
3. Нестеровський Денис Вікторович Житомирський технологічний коледж
4. Левковська Марія Олександрівна Житомирський професійний ліцей сфери послуг
5. Покраса Діана Василівна Рівненське УВП УТОГ
6. Колодяжна Аліна Юріївна Київський коледж легкої промисловості
7. Хоценок Анастасія Олексіївна Київський коледж легкої промисловості
8. Порохницька Аліса Дмитрівна Київський коледж легкої промисловості

Працевлаштування випускників 2015 р.

№ п/п ПІП Назва закладу
1. Базько Олена Василівна Житомирське вище професійне училище-інтернат
2. Піонтківський Богдан Олександрович Житомирське вище професійне училище-інтернат
3. Карпенко Сергій Олександрович Працевлаштований за місцем проживання
4. Мішура Вікторія Вікторівна Київський коледж легкої промисловості
5. Сетнік Наталія Василівна Київський коледж легкої промисловості
6. Волосюк Сергій Федорович Київський коледж легкої промисловості
7. Кушнір Микола Віталійович
8. Корсюк Олена Олександрівна Житомирське вище професійне училище-інтернат
9. Порохницький Георгій Дмитрович Київський коледж легкої промисловості
10. Тисарчук Ганна Михайлівна Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище
11. Черняєва Іванна Миколаївна Житомирський інститут медсестринства

Працевлаштування випускників 2014 р.

№ п/п ПІП Назва закладу
1. Хомич Вадим Едуардович Київський національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова (дефектологічний факультет)
2. Нестерчук Микола Григорович Житомирське вище професійне училище-інтернат
3. Ховрач Микола Петрович Житомирське вище професійне училище-інтернат
4.Демченко Наталія Володимирівнаодружилась
5.Кушнір Ольга Віталіївнаприбиральниця ( ТРЦ «Глобал» )
6.Невмержицький Дмитро ІвановичЖитомирське вище професійне училище-інтернат (оператор комп’ютерного набору)
7.Папіжук Вікторія Михайлівнаодружилась

Працевлаштування випускників 2013 р.

1. Гук Григорій Олександрович Національний педагогічний університет ім.М.Драгоманова. Інститут корекційної педагогіки та психології
2. Гончарук Олександр Вікторович Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». Вінницький соціально-економічний інститут
3. Марцинковський Віктор Олександрович Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». Вінницький соціально-економічний інститут
4. Король Владислав Русланович Трудовлаштований на приватній фірмі с.Краківщина Брусилівського району
5. Коршікова Віра Анатоліївна Грицівське вище професійне училище №19 Хмельницька обл., Шепетівський р-н.
6. Мариніна Олександра Василівна Грицівське вище професійне училище №19 Хмельницька обл., Шепетівський р-н.
7. Міняйло Олег Дмитрович Житомирський технологічний коледж
8. Баранчук Олена Петрівна Житомирський технологічний коледж
9. Кравчук Анна Василівна Житомирський технологічний коледж
10. Омельковець Дем”ян Володимирович Житомирський технологічний коледж
11. Сухий Юрій Валерійович Житомирський технологічний коледж
12. Келдієв Аллі Аскарович Житомирський технологічний коледж
13. Домбровська Валентина Олегівна Житомирське вище професійне училище-інтернат
14. Зашко Роман Миколайович Житомирське вище професійне училище-інтернат
15. Помінчук Магдалина Олександрівна Житомирський технологічний коледж
16. Волощук Роман Віталійович Житомирський технологічний коледж
17. Кідісюк Максим Миколайович Житомирський технологічний коледж
18. Юхимчук Володимир Михайлович Рівненська обл., м.Корець ВПТУ №24
19. Багінський Владислав Леонідович Київська загальноосвітня спеціальна школа-інтернат І-ІІІ ст. №18
20. Грасюк Олександр Петрович Житомирське вище професійне училище-інтернат
21. Лоєщук Сергій Володимирович Житомирське вище професійне училище-інтернат
22. Каменчук Альона Олексіївна в дородовій відпустці
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ
2012 р.
№ п/пПрізвище, ім "яНазва закдладу
1. Андрощук Інна Анатоліївна Житомирське вище професійне училище-інтернат
2. Букатко Яна Миколаївна Житомирське вище професійне училище-інтернат
з. Волощук Сергій Олександрович Житомирське вище професійне училище-інтернат
4. Друзюк Андрій Анатолійович Соснівський професійний ліцей (столяр-паркетник); Рівненська обл., Березнянський р-н, смт.Соснівка
5 Зайцев Олексій Григорович Дніпропетровська національна металургійна академія, факультет "комп'ютерні науки"
6 Жижка Руслан Олександрович Полтавське професійне училище (плиточник)
7 Козачок Катерина Вікторівна Київський педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова, факультет "сурдопедагогіка і дошкільне виховання" (заочно); Житомирське вище професійне училище-інтернат
8. Коновальчук Юлія Сергіївна Житомирське вище професійне училище-інтернат
9. Олійник Вадим Андрійович Житомирське вище професійне училище-інтернат
10. Полішук Сергій Олександрович Київський політехнічний інститут
11. Сокірка Олександра Сергіївна Київський коледж легкої промисловості
Кiлькiсть переглядiв: 82

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.